Sprzęt medyczny Little Doctor –
wszystko do diagnostyki
zdrowia.
Sprzęt medyczny Little Doctor – wszystko do diagnostyki waszego zdrowia.

Rommedica 2018

29.06.2018

Firma Little Doctor Int., razem z Nissei i Aquajet, wzięły udział w tegorocznej edycji targów Rommedica, które odbyły się w centrum ROMEXPO, w stolicy Rumunii. Bukaresztańskie targi to jedna z największych i najważniejszych imprez wystawienniczych, dotyczących sprzętu medycznego. W dniach 19-21 kwietnia br. nasi klienci z południowo-wschodniej Europy mieli sposobność zapoznać się z szeroką gamą produktów, oferowanych przez naszą firmę.

Odwiedzający nasze stanowisko mieli okazję dokonania pomiaru swojego ciśnienia tętniczego oraz poznania naszych inhalatorów i in. urządzeń marek Little Doctor oraz Nissei. Prezentowano również animację na temat prawidłowego korzystania z irygatorów jamy ustnej AQUAJET.

Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, mogliśmy przedstawić cztery nowości, debiutujące na rumuńskim rynku medycznym:
- nadgarstkowy ciśnieniomierz Nissei WS-820
- ciśnieniomierz LD23A z funkcja wykrywania arytmii/nieregularnego pulsu
- ciśnieniomierz LD51U z uniwersalnym mankietem
- najnowszy model inhalatora LD-221C

Międzynarodowy profil imprezy sprzyjał wielu interesującym dyskusjom z ekspertami świata medycyny, farmacji, ortodoncji i stomatologii.

Niniejszym chcemy gorąco podziękować wszystkim naszym gościom za zainteresowanie, mnóstwo ciepłych słów i przychylnych opinii, a także za zaufanie, jakim obdarzają naszą firmę. Z przyjemnością będziemy gościć Państwa ponownie na kolejnych imprezach wystawienniczych!