Sprzęt medyczny Little Doctor –
wszystko do diagnostyki
zdrowia.
Sprzęt medyczny Little Doctor – wszystko do diagnostyki waszego zdrowia.
Strona główna > Aktualności > Wszystkie aktualności > Little Doctor International (S) Pte. Ltd na międzynarodowej wystawie MEDICA 2018, Niemcy

Little Doctor International (S) Pte. Ltd na międzynarodowej wystawie MEDICA 2018, Niemcy

16.11.2018

W dniach 12-15 listopada firma Little Doctor International (S) Pte.Ltd wraz z markami NISSEI i AQUAJET zaprezentowała szeroką gamę produktów na największej międzynarodowej wystawie MEDICA 2018, która odbyła się w Dusseldorfie w Niemczech.

Medica to największe na świecie targi medyczne. Od ponad 40 lat do Düsseldorfu przyjeżdża 5 100 uczestników z 70 różnych krajów, aby zaprezentować szeroką gamę zaawansowanych i innowacyjnych pomysłów i badań z dziedzinie medycyny.

Na naszym stanowisku zaprezentowano szeroką gamę modeli urządzeń, takich jak tonometry LD30, LD51, LD23, które zostały wysoko ocenione przez pediatrów z różnych krajów, a także cały szereg klasycznych sfigmomanometrów i nebulizatorów, w tym model LD-221C i inhalator z siatką LD-207U. Duże zainteresowanie dentystów wzbudziło urządzenie do irygacji jamy ustnej AQUAJET LD-A8. Nasze stetoskopy, zwłaszcza LD Cardio, również nie pozostały niezauważone - jakość i cena mile zaskoczyły wszystkich odwiedzających stanowisko.

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim odwiedzającym za ich zainteresowanie, za życzliwe słowa a także za zaufanie do naszych produktów i firmy jako całości. Bardzo się cieszymy, że tak wiele osób z nawet z najdalszych krajów wie o naszej firmie i naszych produktach! Będzie nam miło gościć Państwa na następnych wystawach!